آموزشی

مدل های مختلف از انواع شورت زنانه

هر کدام از خانم ها هر روز از انواع مدل شورت زنانه استفاده می‌کنند. نمایان بودن خطوط شورت از زیر لباس برای همه‌ی ما مکررا اتفاق افتاده‌است، اما معمولا هیچ یک از ما در مورد چنین مسائلی تبادل نظر نمی‌کنیم. انتخاب یک مدل درست از میان انواع شورت زنانه، راحتی و اعتماد به نفس شما را افزایش خواهد داد.

 

شورت پادار Boy Shorts

این مدل از انواع شورت زنانه، بر خلاف معمول، در قسمت ران، مستطیلی شکل هستند و شورت‌های مردانه را در ذهن تداعی می‌کنند. ویژگی اصلی شورت پادار، پوشش بالای آن است.
کِی بپوشیم : شورت‌های پادار زنانه در زیر دامن‌های کوتاه و پیراهن چین دار که امکان بالا رفتن آن‌ها بسیار است، به کار می‌روند.
این مدل از شورت‌ها در دوران قاعدگی گزینه‌ی مناسبی نخواهد بود.

 

شورت زنانه,شورت,شورت پادار زنانه

 

شورت کلاسیک Classic Briefs

این شورت با فاق بلند و پوشش حداکثری، قدیمی‌ترین و راحت‌ترین مدل از انواع شورت زنانه است. البته این طراحی، امروزه علاوه بر شورت‌های روزانه، در انواع شورت‌های مدرن نیز استفاده می‌شود.
شورت کلاسیک دقیقا همانی است که در بسته‌های چند‌تایی می‌خرید و با هر لباسی می‌پوشید. این مدل شورت زنانه تنها با لباس‌های ظریف و چسبان که خط شورت را نمایان می‌سازند، قابل استفاده نخواد بود.
کِی بپوشیم : شورت کلاسیک برای استفاده‌ی روزمره و در روزهای سخت قاعدگی، بهترین گزینه است.

 

 

هیپسترز / هیپ هاگرز Hipsters

در مدل هیپستر یا هاگرز، کش کمر دقیقا روی باسن قرار می‌گیرد. با اینکه این شورت، فاق کوتاهی دارد، اما هنوز پوشش زیادی را به خصوص در پهلوها ایجاد می‌کند.
کِی بپوشیم : این مدل شورت زنانه، در زیر جین‌ها و دامن‌های فاق کوتاه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

شورت تانگ Thongs

این مدل از انواع شورت زنانه چیزی در حدود ۷ الی ۸ سانتی متر زیر کمر و روی استخوان لگن قرار می‌گیرد. در طراحی شورت تانگ، یک بند دور تا دور کمر را فرا می‌گیرد و دو قطعه‌ی مثلثی، پشت و جلو را می‌پوشانند.
در برخی از مدل‌های تانگ، بند کمر می‌تواند پهن‌تر نیز باشد.
کِی بپوشیم : با اینکه جنبه‌ی زیبایی در شورت تانگ بیش‌تر مطرح است، اما تا جایی که نمایش بند شورت از زیر لباس مطرح نباشد، با انواع پیراهن‌های کوتاه و جذب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

شورت فرانسوی French-Cut

شورت فرانسوی یکی از محبوب‌ترین انواع شورت زنانه است. در این طراحی، مانند شورت کلاسیک، از فاق بلندی استفاده شده است. تنها تفاوت این دو در انحنای بیش‌تر برش در قسمت دور ران است که پوشش کمتری نسبت به شورت کلاسیک ایجاد می‌کند.
کِی بپوشیم : این مدل شورت زنانه، بهترین گزینه برای شلوارهای فاق بلند است.

مدل شورت زنانه فرانسوی

شورت جی استرینگ G-String

شورت جی استرینگ که با یک برش مثلثی در قسمت جلو، و عدم پوشش در پشت، بیش‌تر جنبه‌ی زیبایی دارد. پهلوهای این لباس زیر از ۲ بند تشکیل شده‌است که روی استخوان لگن قرار می‌گیرند.
کِی بپوشیم : شورت جی استرینگ معمولا در سواحل یا زمانی که حمام آفتاب می‌گیرید، بسیار کاربردی خواهد بود.

 

شورت جی استرینگ

شورت سی استرینگ C-String

 

شورت سی استرینگ نسل جدیدی از لباس‌های زیر زنانه است. این شورت که هیچ بندی ندارد، مانند انبری منعطف، در قالب بدن شما جای می‌گیرد.
کِی بپوشیم : حمام آفتاب، شنا و لباس شب از کاربردهای متعارف این مدل از انواع لباس زیر زنانه است. استفاده از سی استرینگ در زمان قاعدگی توصیه نمی‌شود.

 

C-string thong short

• شورت چسبنده Adhesive Panty

این مدل شورت زنانه، دقیقا مانند سی استرینگ بدون بند است. اما تفاوت شورت چسبان، در پارچه ای بودن آن و چسبی است که در قسمت جلو و پشت دارد.

مدل شورت زنانه چسبان

شورت گنی Control Briefs

شاخص‌ترین و البته محبوب‌ترین ویژگی شورت‌های گنی این است که تمامی شکم را تا بالای ناف پوشش می‌دهند. این ویژگی موجب می‌شود که قسمت‌های نرم شکم در قالبی خوش‌فرم قرار بگیرند. “راحت” و “کاربردی” دو واژه‌ی درخور و شایسته برای توصیف این مدل شورت زنانه هستند.
شورت گنی در انواع پادار و حلقه‌ای وجود دارد که هر یک طرفداران خاص خود را دارند.
کِی بپوشیم : شورت گنی هم در دوران پس از بارداری و هم به عنوان فرم‌دهنده‌ی اندام در زیر دامن‌ها و پیراهن‌های جذب استفاده می‌شود. علاوه بر این، کاربرد آن در زیر شلوارهای فاق بلند نیز زیاد است.

 

شورت بدون درز Seamless Panties

در راحتی، هیچ شورتی به گرد پای شورت بدون درز هم نمی‌رسد. همانطور که از نامش پیداست، هیچ درز و دوختی روی این مدل شورت دیده نمی‌شود.
شورت بدون درز انتخاب بی‌نظیری برای لباس‌های روزمره از جمله لباس‌های جذب و لگینگ‌هاست. این مدل شورت، همچنین در زیر لباس‌های توری که لباس زیر را کاملا نمایان می‌سازند، مورد استفاده قرار‌می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.